Mianmaras

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Mianmaras parduodamo būsto.

Nekilnojamasis turtas parduodamas Mianmare

Mianmaras, anksčiau žinomas kaip Birma, yra Pietryčių Azijos tauta, turinti daugiau nei 100 etninių grupių, besiribojančių su Indija, Bangladešu, Kinija, Laosu ir Tailandu. Jangonas yra didžiausias šalies miestas, kuriame yra triukšmingi turgūs, daugybė parkų ir ežerų. Čia yra aukšta auksinė Shwedagon pagoda, kurioje yra budistų relikvijos, datuojamos VI a.

Naypyidaw yra Birmos sostinė.

Mianmaro ekonominio pakilimo metu Mianmaro prezidento Theino Seino ekonominės ir politinės reformos atšaukė daugumą Vakarų ekonominių sankcijų. Šalies potencialas atskleidė laukinį optimizmą. „Yangon“ verslo rajone, „Sakura“ bokšte, buvo klausiama ir gaunamos nuomos kainos Manhatane, o nekilnojamojo turto rinka Mianmare užvirė.

Drastišką vidutinių Jangono biurų nuomos kainų kritimą, lygų maždaug 25–30% per pastaruosius dvejus metus, galima priskirti dėl daugelio veiksnių, ne visų susijusių su kariuomenės represijomis prieš rohingų musulmonus Praėjusių metų rugpjūčio – rugsėjo mėn. Mianmaras vėl atgavo savo kaip tarptautinės atskirties statusą.

Dabar Mianmare parduodamų nekilnojamojo turto kainų sumažėjo 35%.

Didžioji dalis nekilnojamojo turto bumo 2011–2014 m. Laikotarpiu buvo paremta didžiulėmis tiesioginių užsienio investicijų ir užsienio investicijų, galinčių mokėti dideles biurų ir butų nuomos išlaidas, prognozėmis.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB